заработок простив трат

Більше заробляти, менше витрачати

Хоча нам кажуть, що не варто економити на собі, бо ж за нас це зробить держава, контроль витрат необхідний для фінансової стабільності.

скарбничка фото

Основні проблеми

Дві основні проблеми стоять перед більшістю людей: як в дні після отримання зарплати грошей витрачати не більше, ніж в інші дні, та як навитись відкладати частину своїх доходів, незважаючи на поточні витрати.

Та насправді тут немає ніяких секретів.
Той, хто не навчиться економити, отримуючи маленьку зарплату, не зможе привести свої фінансові справи в порядок і з доходом, що значно перевищив би середній заробіток.

Але ж чомусь багато людей з великою трагедією сприймають відмову від непотрібного, чи то брендовий чохол для смартфона, чи ж замовлений з доставкою стейк з лосося. Хоча є і ситуації, коли, наприклад, через дрібні економії на продуктах харчування дівчина змушує свого хлопця випалювати літри дорогого бензину та витрачати години на пошуки знижок. Така економія гірша марнотратства.

Для того, що б стати успішним і покращити свій фінансовий стан, необхідно навчитися здійснювати контроль часу, адже без цього не можна ні більше заробити, ні заощадити.

Що робити?


Найкращий варіант – переглянути свій часовий графік і відмовитися від частих багатогодинних розмов з друзями ні про що або посиденьок з латте і маффінами в компанії подруг.


Не захоплюватися щоденними переглядами серіалів, що так затягують. Тоді відразу з’явитися купа вільного часу, який можна витратити на дистанційне навчання і роботу.
 

Висновки

Головне – пам’ятати, що контролювати бюджет вам не допоможе навіть найпрофесійніший маркетолог, якщо ви самі цього не захочете.

А ось коли ви усвідомите, що пора обмежувати витрати, щоб створити фінансову подушку безпеки, або придбати велику річ, нерухомість, тоді проаналізуйте свої доходи та витрати. І, прорахувавши все, переконайтеся, що зазвичай близько 40% цих витрат є зайвими, тож на цьому можна непогано заощадити.

Записи створено 8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх