Як і куди вкласти гроші в Україні в 2019?

Грамотне поводження з фінансами відкриває безліч можливостей не тільки для великих компаній, але і для пересічного жителя України. Щоб забезпечити резерв на випадок непередбачених обставин, для лікування чи відпочинку, рекомендується щомісяця відкладати не менше 10% доходу. Виникає питання: куди вкласти гроші, щоб заробити та як захистити їх від інфляції?

Куди вкласти гроші?

Перше правило успішного інвестування: діверсифікувати вкладення по різним напрямкам. Таким чином можна мінімізувати риски та перекривати можливі втрати за рахунок інших більш успішних проектів.

Декілька ідей, куди вкласти гроші 2019 громадянам України

Як  інвестувати за кордон?

З 3 липня 2017 р. НБУ дозволяє фізичним особам інвестувати за кордон до 50000 доларів в рік зі власного банківського рахунку та розміщати гроші на особистих рахунках, відкритих в інших країнах при наявності електронної ліцензії, яку можна відкрити в будь-якому банку.

Як вкласти гроші в іноземний банк?

Для цього потрібні документи: ID-паспорт або закордонний паспорт, ідентифікаційний податковий номер. Це дуже привабливий варіант для заробітчан, які працюють за кордоном.

Дуже вигідно зробити інвестиції у власну освіту, у нову техніку, яка швидко окупиться, якщо почнете добре заробляти на новій роботі.

Як інвестувати в золото?

Можна придбати в банку золоті злитки, відкрити металевий рахунок у банку.

Похожее изображение

Як вкласти гроші у фондовий ринок?

Щоб вигідно інвестувати, важливо знайти чесного та сумлінного брокера, вірно підібрати акції, спрогнозувати розвиток економіки та промисловості країни.

Як вкласти гроші у нерухомість?

Можна придбати квартири на вторинному ринку та здавати їх в довгострокову оренду. Інший варіант: вкластися в новобудову на стадії закінчення будівництва, та це більш ризиковано.

Як інвестувати в Україні.

Відкрити депозит та жити на проценти. Потрібно праналізувати пропозиції банків, та вибрати найдохідніші з них.

Кожний з представлених вище варіантів має переваги та недоліки. Треба вибрати з них те, що більш за все відповідає життєвим планам і перспективам.

Записи створено 8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх